Nachádzate sa tu

Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe

60 x 27 x 132 cm
73.00 €58.00s DPH
48.33 € bez DPH
Varianty:
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - betónBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonomaBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 28.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe

Botník (skrinka na topánky) SUTER S8 Vám poskytne dostatok miesta pre odloženie topánok, aby boli vždy na poriadku a predsieň tak bude harmonicky uprataná a čistá. Vyrobený je z kvalitných materiálov, v krásnom farebnom prevedení dub tahoe, ktoré sa hodí do každej modernej či klasickej predsiene, k akémukoľvek zariadeniu interiéru. Pozostáva z troch uzavretých výklopných skriniek a otvoreného odkladacieho priestoru, na ktorý si odložíte kľúče, peňaženku či rôzne dekoračné doplnky. Jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 60x27x132 cm a je dodávaný v demonte.
Parametre
Šírka60 cm
Hĺbka27 cm
Výška132 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.088 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU31 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESuter S8
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub tahoe
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoeBotník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty