Nachádzate sa tu

Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)

165 x 215 x 118 cm
965.00s DPH
804.17 € bez DPH
Varianty:
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - ružová (Kronos 29)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Sawana 14)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - béžováČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - siváČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - žltáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - tmavohnedáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - svetlosiváČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - hnedáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Dora 96)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - bielaČalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - ružová (Omega 91)
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 08.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)

Spánok ako na kráľovskej posteli Vám poskytne jedinečná manželská posteľ AMIKA 160, s nadčasovým dizajnom a moderným prevedením. Táto posteľ je vybavená matracom vysokým 20 cm, ktorý je tvorený bonelovými pružinami a je odolný voči ťažkým bremenám. Vrchná vrstva pozostáva z topper matraca, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru Vášho tela a zaručí Vám kvalitný spánok. Posteľ je čalúnená kvalitnou, na dotyk príjemnou ekokožou vo farbe čierna (Soft 11), no ak Vám táto farba nevyhovuje, k dispozícii sú aj iné farebné prevedenia a tak si viete posteľ zladiť s Vašim zariadením. Honosné, ozdobné prešívanie, doplnené dizajnovými gombíkmi v tvare kryštálikov a vysoké strieborné nožičky vnesú do Vašej spálne luxus a noblesu. Dva praktické úložné priestory sú umiestnené pod matracmi na pravej aj ľavej strane, ktoré uschovajú Vašu posteľnú bielizeň, vankúše, deky alebo iné sezónne prádlo. Oba matrace je možné otvoriť jednoduchým zodvihnutím pomocou pružinového mechanizmu. Celkové rozmery tohto unikátneho kúsku sú (ŠxHxV): 165x215x118 cm, plocha na spanie má rozmer (ŠxH): 160x200 cm a jej výška je 57 cm čo zvyšuje komfort pri vstávaní z postele.
Parametre
Šírka165 cm
Hĺbka215 cm
Výška118 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU180 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU4 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.026 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU177 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEAmika 160
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)160
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)160 x 200
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (Soft 11)
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 11
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža / kov
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUtopper v cene, úložný priestor
FUNKCIA POLOHOVANIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
PRE POČET OSÔB2
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEbonellové pružiny, pena T25, T21
Zobraziť ďalšie parametre
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Amika 160 - čierna (Soft 11)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty