-10%

Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - zelená látka (C32)

73.00 €66.00
Bez DPH: 55.00
➤ Skladom
Značka:
NOWY STYL
Doručenie:
predpokladaný termín streda 23.09.2020
Cena dopravy:
5.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
64.5 x 64.5 x 100 cm
Varianty:
Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - šedá látka (M47)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - oranžová ekokoža (V83)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - šedá látka (C7)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - zelená látka (C32)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - šedá ekokoža (V28)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - zelená látka (M38)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - zelená ekokoža (V47)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - čierna látka (C11)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - červená látka (M04)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - krémová ekokoža (V18N)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - čierna látka (M43)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - hnedá látka (C24)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - hnedá látka (M54)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - sivá látka (C38)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - tmavohnedá ekokoža (V62)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - granátová látka (M28)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - krémová látka (M56)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - čierna ekokoža (V04)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - modrá látka (C14)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - červená látka (C2)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - biela ekokoža (V01)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - hnedá ekokoža (V19N)Detská stolička na kolieskach s podrúčkami Smart White - béžová látka (C4)
Množstvo:
Detská stolička SMART WHITE je prepracovaná stolička s jednoduchým dizajnom, ktorá je potiahnutá zelenou látkou (C32). Stolička je dodávaná s podrúčkami a doplnená mnohými nastaveniami. Na výber je vo viacerých farebných prevedeniach čalúnenia látky micro, ekokože a základnej látky. Výška sedenia je 45-58 cm a hĺbka sedenia je 42,5-46,5 cm. Šírka sedáku je 46 cm.
Šírka64.5 cm
Hĺbka64.5 cm
Výška100 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA10 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESmart White
HĹBKA SEDADLA (CM)42,5
HĹBKA SEDADLA 2 (CM)46,5
HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM)42,5 - 46,5
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
VÝŠKA SEDADLA 2 (CM)58
VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM)45 - 58
VÝŠKA OPERADLA (CM)44
VÝŠKA OPERADLA 2 (CM)48
VÝŠKA OPERADLA OD - DO (CM)44 - 48
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)zelená (C32)
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUC32
MATERIÁL (SLOVNE)látka / plast
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUnastavenie výšky a polohy operadla
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
OPIERKY RÚKáno
KOLIESKAáno
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Anton Benus
06.07.2020
5
dobra pohodlna aj vyska sa da nastavit
NOWY STYL

NOWY STYL

Grupa Nowy Styl je európsky líder v oblasti kancelárskeho nábytku a open space riešení. Spoločnosť je známa svojim unikátnym obchodným modelom zameraným na dodanie vybavenia až po dôkladnej analýze potrieb zákazníka, organizácie jeho práce a ergonómie pri práci.

Firma disponuje vlastnou medzinárodnou distribučnou sieťou v 17 krajinách Európy a Blízkeho Východu. Spoločnosť denno denne rieši množstvo projektov v oblasti vybavenia business a konferenčných centier, kín, štadiónov, športových a multifunkčných objektov.

Obrovské skúsenosti spoločnosti Nowy Styl garantuje spokojnosť každého zákazníka, ktorý si nábytok tejto značky vyberie. Za spoločnosť hovoria základné fakty, a to 23 rokov skúseností, pozícia 3. najväčšieho európskeho výrobcu kancelárskeho nábytku, realizácia projektov vo viac ako 100 krajinách sveta, či výrobné závody v Poľsku, Ukrajine, Rusku, Turecku, Nemecku a Švajčiarsku.

Spoločnosť vyrába svoje produkty pod značkami Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag a Forum Seating.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka