Nachádzate sa tu

Výpredaj

Hliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosivá

248 x 248 x 74 cm
899.00 €809.00s DPH
674.17 € bez DPH
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 26.10.2021
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky

Hliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosivá

Splátková kalkulačka

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet mesačných splátok s poistením.
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Hliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosivá

Hliníkový záhradný nábytok CLEMENZE v loftovom štýle sa bude vo Vašej záhrade nádherne vynímať. Tento príjemný a na pohľad minimalistický kúsok záhradného nábytku dopraje Vášmu oddychu iný rozmer. Pozostáva zo štvordielnej sady nasledujúcich prvkov postavených na čiernej hliníkovej konštrukcii 40x20 mm, 40x40 mm, 38x18 mm, doplnených krásnymi tmavosivými 12 cm polyesterovými vankúšmi s výplňou 25D pre pohodlné sedenie, s bočnými policami z kompozitnej dosky, v týchto rozmeroch (ŠxHxV): ľavá a pravá dvojmiestna pohovka (168x80x74 cm) a rohová pohovka vyrobená z rovnakých materiálov (80x80x74 cm), ktoré spolu tvoria jeden celok rohovej sedacej súpravy, sú doplnené o praktický konferenčný stolík (70x70x46 cm), taktiež postavený na hliníkových nohách s vrchnou doskou z kompozitnej dosky. Prineste si kúsok minimalizmu aj do svojej záhrady. Rohová sedacia súprava záhradného nábytku Clemenze bude tým správnym riešením pre Váš pokojný oddych.

Parametre
Šírka248 cm
Hĺbka248 cm
Výška74 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA62 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA1 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEClemenze
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)čierna / tmavosivá
PREVEDENIE POŤAHUsivá
MATERIÁL (SLOVNE)hliník / látka / doska
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH KOVUhliník
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB5
Zobraziť ďalšie parametre
Hliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosiváHliníkový záhradný nábytok Clemenze - čierna / tmavosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín