Nachádzate sa tu

Horná kuchynská skrinka Provance G30 L - biela / sosna Andersen

30 x 32 x 72 cm
59.00s DPH
49.17 € bez DPH
Orientácia:
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 06.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Horná kuchynská skrinka Provance G30 L - biela / sosna Andersen

Horná kuchynská skrinka PROVANCE G30 L jednodverová skrinka, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Provance. Vo vnútri je policou rozdelená na 2 odkladacie priestory. Dvierka sa otvárajú do ľavej strany, ale možno si vybrať skrinku aj s otváraním do pravej strany. Systém Provance je kuchynská zostava vyrobená v provensálskom štýle, ktorý je v súčasnosti veľmi trendy. Provance, oblasť juhovýchodného Francúzska, je nasiaknutá romantikou. Pre provensálsky štýl je charakteristická biela farba nábytku. Dvierka kuchyne sú v prevedení sosna Andersen a korpus skriniek je biely. Toto svetlé prevedenie jemne zdôrazňuje tvar nábytku a zároveň presvetľuje miestnosť. Základ materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tvorí laminovaná DTD. Ozdobné lišty sú vyrobené z MDF. Dvierka a zásuvky sú doplnené kovovými úchytkami. Dolné skrinky sa dodávajú bez pracovnej dosky, ktorú je možné doobjednať. Hrúbka pracovnej dosky je 3 cm. K dolným skrinkám je potrebné doobjednať aj sokel. Ku každej dolnej skrinke, okrem drezovej D25PZ, je potrebné dokúpiť ešte 2 kusy úchytov na sokel. K zostave je možné doobjednať aj halogénové osvetlenie (jednobodové, dvojbodové aj trojbodové), ktoré vyčarí teplé svetlo. Aby obraz romantickej provensálskej kuchyne bol dokonalý, v našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni Provance. Ak hľadáte nábytok do obývacej izby, jedálne alebo spálne, odporúčame sektor Provance, ktorý je tak isto v provensálskom štýle.
Parametre
Šírka30 cm
Hĺbka32 cm
Výška72 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA11 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0192 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEProvance G30 L
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela / sosna Andersen
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / MDF
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEza príplatok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DREZnie
ORIENTÁCIAľavá
Zobraziť ďalšie parametre
Horná kuchynská skrinka Provance G30 L - biela / sosna AndersenHorná kuchynská skrinka Provance G30 L - biela / sosna AndersenHorná kuchynská skrinka Provance G30 L - biela / sosna Andersen

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty