Komoda Meris 11 - čerešňa

➤ Nedostupné
Značka:
SZYNAKA
Rozmery (Š x H x V):
100 x 43 x 93 cm
Komoda MERIS 11 obsahuje 4 široké zásuvky a možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Meris. Systém Meris je univerzálny sektorový nábytok vhodný do spálne, obývacej izby, kancelárie či študentskej izby. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach: čerešňa a akácia. Nábytok je doplnený minimalistickými nožičkami a zaoblenými úchytmi sivej farby.
Šírka100 cm
Hĺbka43 cm
Výška93 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA49 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMeris 11
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)čerešňa
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)MDF
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUMDF
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Eliska
12.01.2016
5
SZYNAKA

SZYNAKA

Szynaka Meble je popredný výrobca nábytku v strednej Európe. Pri svojej činnosti úspešne spája kvalitu a bezpečnosť pri výrobe a zároveň dbá na ochranu životného prostredia. Motto spoločnosti „Szynaka Meble - nábytok vždy blízko k ľuďom“ sa odráža v každom aspekte jej podnikania a ilustruje osobitnú pozornosť zákazníkov a spokojnosť zamestnancov.

Spoločnosť ponúka širokú škálu nábytku, ktorá spĺňa univerzálne funkcie, vytvára jedinečnú atmosféru vybavenia kúpeľne, kuchyne, spálne, jedálne, detskej izby, hotela či kancelárie. Počiatky spoločnosti Szynaka Meble sa datujú od roku 1957, ktorú v roku 1985 odkúpil John Szynaka od svojho otca, pričom v súčasnosti disponuje piatimi výrobnými halami o výmere 93 850 m2 a logistické centrum vybudované v roku 2011 má rozlohu 42 000 m2.

Spoločnosť Szynaka Meble pracuje v súlade s normami spravodlivého a zodpovedného správania sa vo vzájomných vzťahoch s klientmi, dodávateľmi aj zákazníkmi. Spoločensky zodpovedné podnikanie je založené na princípoch sociálneho dialógu a hľadaní preferovaných riešení nielen pre spoločnosť ale predovšetkým pre zákazníkov, zamestnancov, či životné prostredie.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka