Kôš na prádlo (3 ks) Shabby 2 - hnedá

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
44 x 44 x 56 cm
Sada 3 okrúhlych košov na bielizeň SHABBY 1 pôsobí retro, čo je ale v súčasnej dobe veľmi moderné. Prútie je prírodnej hnedej farby, tkanina je svetlosivej farby. Jednotlivé koše majú rozmer (ŠxV) 44x56 cm, 38x47 cm, 30x39 cm. Koše sú vhodné pre použitie v akejkoľvek časti intriéru, nie len v kúpeľni.
Šírka44 cm
Hĺbka44 cm
Výška56 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA2 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.085 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEShabby 2
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)hnedá
MATERIÁL (SLOVNE)prútie / látka
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEcena za 3 ks

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka