Kotlík na guláš MIR-K4L - čierna

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
24.5 x 24.5 x 40 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:
Liatinový kotlík MIR-K4L je perfektným doplnkom tradičnej grilovačky a umožňuje pripraviť veľmi chutné pokrmy, predovšetkým guláš, kapustnicu, dusené mäso, boršč, lečo, polievky, bravčové koleno, pečienku a pod. Celý kotlík sa da rozšróbovať a jednoducho prenášať. Je možné ho rovno postaviť do pahrebiska, kryt má bezpečnostnú dieru proti nadmernému tlaku, ktorý vzniká pri príprave pokrmu. Objem kotlíka je 4 L, hĺbka kotlíka je 17 cm, má prikrúcaciu pokrievku, odnímateľné nohy a je možné ho aj zavesiť nad pahrebu.
Šírka24.5 cm
Hĺbka24.5 cm
Výška40 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA9.9 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.015 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMIR-K4L
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)čierna
MATERIÁL (SLOVNE)liatina
VÝHODY PRODUKTUodnímateľné nohy, možnosť zavesenia
KOLIESKAnie
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Martin
17.03.2017
5
Kotlík je perfektný, pre našu rodinu úplne stačí.
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka