Nachádzate sa tu

Doprava zadarmo

Kovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modrá

120 x 43.5 x 195 cm
406.00s DPH
338.33 € bez DPH
Varianty:
Kovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - svetlosivá / zelenáKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - svetlosivá / modráKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modráKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - svetlosivá / oranžováKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - svetlosiváKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / oranžováKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / svetlosivá
Nie je skladom
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 15.07.2021
Doprava zadarmo
Nabbík odporúča
Tento produkt môžete kúpiť
s dopravou zadarmo
Množstvo:
Kúpiť na splátky

Kovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modrá

Splátková kalkulačka

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet mesačných splátok s poistením.
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modrá

Kovová kancelárska skriňa SB 1200 je určená a prispôsobená na ukladanie dokumentov a obmedzeniu prístupu k nim neoprávneným osobám v kanceláriách, na úradoch a iných pracoviskách. Moderná dvojdverová skriňa ochráni a zabezpečí Vaše dokumenty. Zváraná konštrukcia skrine s vrchom z oceľových plechov lakovaná práškovou vrstvou zaručí vynikajúce mechanické vlastnosti a odolnosť nábytku. Vystužené dvere skrine sú zabezpečené Basque Lock zámkom systému Master dodávaný vrátane dvoch štandardných kľúčov. Všetky zámky danej série Master je možné odomknúť špeciálnym kľúčom Master, ktorý je potrebné doobjednať samostatne. Vo vnútri skrine sú umiestnené štyri police nastaviteľné každého 3,5 cm s maximálnou nosnosťou 60 kg. Nivelačné nožičky umožnia vyrovnávanie skrine a jej prispôsobenie k povrchu, na ktorom bude postavená. Farebné prevedenie korpusu skrine je grafit RAL 7024 a dvierok modrá RAL 5015. Maximálne zaťaženie konštrukcie skrine je 500 kg a jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 120x43,5x195 cm.
Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka43.5 cm
Výška195 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESB 1200
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)grafit / modrá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
Kovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modráKovová kancelárska skriňa s dvojkrídlovými dverami SB 1200 - grafit / modrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín