Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa so zrkadlom SUE 800/500 - svetlosivá

80 x 50 x 180 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa so zrkadlom SUE 800/500 - svetlosivá

Praktická šatňová skriňa SUE 800/500 vyrobená z kvalitného zváraného oceľového plechu s hrúbkou 0,8 mm bude skvelým vybavením pre fitnes centrá, športové strediská, výrobné pracoviská a iné. Skriňa je zložená z dvoch komôr, pričom každá je vybavená vertikálnou priečkou, ktorá predeľuje komoru na dve časti, pevné vystužené dvere s otváraním doprava a doľava. Ochrana vecí v skrini je zabezpečená cylindrickým zámkom systému Master, dodávaným vrátane dvoch štandardných kľúčov. Všetky zámky danej série je možné odomknúť špeciálnym kľúčom Master, ktorý je potrebné doobjednať samostatne. Bonusom skrine je praktický držiak na vizitky na dverách, vetracie otvory, ktoré zabezpečia správne vetranie skrine, polička umiestnená vo vrchnej časti skrine, pod ktorou sa nachádza vešiaková tyč doplnená o dva háčiky a zrkadlo umiestnené z vnútornej strany dverí. Skriňa je vyrobená v sivej farbe RAL 7035 a jej rozmery sú (ŠxHxV): 80x50x180 cm.
Parametre
Šírka80 cm
Hĺbka50 cm
Výška180 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUE 800/500
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIAľavá aj pravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEso zrkadlom
Kovová šatňová skriňa so zrkadlom SUE 800/500 - svetlosiváKovová šatňová skriňa so zrkadlom SUE 800/500 - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín