Nachádzate sa tu

Kovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosivá

40 x 48 x 180 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosivá

Kovová šatňová skriňa SUPE 400-01 je ideálnym vybavením a doplnkom pre športové strediská, školy alebo rôzne pracoviská. Každý užívateľ si dokáže vďaka dvom komorám rozdelených vertikálnou priečkou oddeliť čisté oblečenie od špinavého. Zváraná konštrukcia z kvalitného oceľového plechu zaručuje pevnosť a kvalitu samotnej skrine. Povrchová úprava s práškovým nástrekom dodáva skrini vynikajúce mechanické a antikorózne parametre. Štandardné vybavenie skrine tvoria vystužené dvere, ktoré je možné namontovať na otváranie vpravo alebo v ľavo. Správnu cirkuláciu vzduchu zabezpečujú vetracie otvory umiestnené na dverách. Praktická polica s vešiakovou tyčou vybavenou dvoma háčikmi na oblečenie, Vám poskytne dostatok úložného a odkladacieho priestoru. Bonusom tejto skrine je praktický držiak na vizitky umiestnený na dverách a jej hladký a ľahko čistiteľný povrch. Skriňa je chránená vďaka troj bodovému cylindrickému zámku systému Master, ktorý je dodávaný vrátane dvoch štandardných kľúčov. Regulátory vyrovnávania prispôsobia skriňu povrchu na ktorom bude postavená a zabezpečia jej stabilitu. Korpus aj dvierka skrine sú vyrobené vo farbe svetlosivá RAL 7035. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 40x48x180 cm.

Parametre
Šírka40 cm
Hĺbka48 cm
Výška180 cm
TYPOVÉ OZNAČENIESUP E400-01
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)svetlosivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)kov
DRUH KOVUoceľ
ORIENTÁCIApravá
Kovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosiváKovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosiváKovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosiváKovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosiváKovová šatňová skriňa SUP E400-01 - svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín