Nachádzate sa tu

Vysávač na popol VM1 800 W - čierna / modrá

28 x 27.5 x 32.5 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Vysávač na popol VM1 800 W - čierna / modrá

Vysávač na popol VM1 800W slúži na vysávanie teplého aj studeného popola z krbov alebo kachlí. Výkon vysávača je 800 W a objem nádoby na uskladnenie popola s priemerom 25,8 cm a výškou 28 cm je 15 litrov. Vysávač je dodávaný s filtrom, odsávacou hadicou a rúrou s celkovou dĺžkou 98 cm (bez nadstavca 85 cm), prevedenie je v čiernomodrej farbe a na manipuláciu s vysávačom slúži sklápacia rukoväť. Pre pohodlnú prácu pri vysávaní veľmi poslúži dostatočne dlhý sieťový kábel o dĺžke 138 cm. Pred použitím odporúčame nechať popol vychladnúť na približne 50 °C a väčšie pevné časti z pahreby vymiesť krbovým náradím. Dodávané v kartóne.

Parametre
Šírka28 cm
Hĺbka27.5 cm
Výška32.5 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
výkon800 W
VÁHA S OBALOM INTERNÁ3.2 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0274 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEVM1 800 W
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať nasucho
FARBAčierna / modrá
MATERIÁLkov / plast
VÝHODY PRODUKTUvysávanie teplého aj studeného popola, rukoväť
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEdodáva sa s filtrom, odsávacou hadicou a rúrou
Zobraziť ďalšie parametre
Vysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modráVysávač na popol VM1 800 W - čierna / modrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: