Kuchyňa Jamajka 240 - dub wotan

366.00
Bez DPH: 305.00
➤ Skladom
Značka:
RENAR
Doručenie:
do pondelka 29.07.2019 máte doma
Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š):
240 cm
Množstvo:
Kuchynská zostava JAMAJKA 240 premení Vašu kuchyňu na nádherné pokojné miesto, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť. Zostava sa skladá zo siedmich skriniek, dvierka sú z kvalitnej MDF (drevovláknitá doska). Kuchyňu si môžete ľubovoľne vyskladať, nakoľko je možné objednať si ju aj ako sektor. Spodné skrinky sú dodávané aj s pracovnou doskou (pri zostave aj sektore). Skrinky sú obohatené o plynové piesty, ktoré sa postarajú o pokojné a pomalé zatváranie dvierok. Šírka zostavy je 240 cm. Korpusy a fronty skriniek sú v zaujímavom farebnom prevedení dub wotan, ktorý svojím rustikálnym štýlom vnáša príjemnú a pokojnú atmosféru.
Šírka240 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA142 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.295 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA10 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEJamajka 240
FARBA (SLOVNE)dub wotan

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
RENAR

RENAR

Spoločnosť Renar Meble je dynamicky sa rozvíjajúci distribútor nábytku v strednej Európe.

Hlavnou činnosťou  spoločnosti je obchodná činnosť zabezpečujúca distribúciu nábytku od výrobcov nábytku z celej strednej Európy až po jeho dodanie koncovému zákazníkovi prostredníctvom maloobchodných predajcov. Spoločnosť neustále rozširuje svoju ponuku a hľadá nové spôsoby poskytovania produktov zákazníkom, ktoré spĺňajú ich potreby za najnižšie dostupné ceny. V ponuke nábytku spoločnosti Renar Meble môžete nájsť eleganciu, funkčnosť a pohodlie pri každodennom používaní.

Spoločnosť Renar Meble poskytuje komplexné riešenie pre kuchyne, spálne, chodby, obývacie izby, jedálne či detské izby. Ponuku tiež dopĺňa komfortný a moderný čalúnený nábytok. Spoločnosť disponuje vlastnou dopravou, čo jej taktiež dodáva možnosť plnej kontroly nad bezpečnou  prepravy nábytku v celom logistickom procese.

Spoločnosť Renar Meble v krátkej budúcnosti plánuje otvoriť moderné logistické centrum, čo je dôsledkom neustále rastúceho podiel predaja nábytku v strednej Európe.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka