Nachádzate sa tu

Kúpeľňa Baleta 80 - craft zlatý

Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Kúpeľňa Baleta 80 - craft zlatý

Elegantá a veľmi praktická, taká je kúpeľňová zostava BALETA 80, ktorá svojím dokonalým vzhľadom určite vyčaruje úsmev na Vašej tvári. Krásne farebné prevedenie craft zlatý, ktoré nádherne ukáže na každom prvku rady Baleta, dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc. Zostava sa skladá z troch závesných skriniek s rozmermi (ŠxHxV): 81x51,4x54,2 cm (skrinka zo zásuvkami), 32,6x21,7x75,6 cm (dve rovnaké skrinky s dvierkami) a závesného zrkadla s rozmerom (ŠxHxV): 80x16,6x65 cm. Skrinky sú vyrobené z kvalitnej drevotriesky hrubej 16 mm. Zásuvky sa pohybujú na teleskopických koľajničkách a dvierka disponujú otváracím systémom TIP ON. Závesné skrinky sa dajú zavesiť zvisle nad seba, pričom pôsobia ako jedena elegantná vysoká skrinka, prípadne z obidvoch strán od zrkadla hore alebo dolu. Ich kombinácia zavesenia na stenu má viac atraktívnych možností. Doprajte si príjemný čas prežitý vo Vašej novej kúpeľni z rady Baleta.

Parametre
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.131 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU60.18 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEBaleta 80
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)craft zlatý
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUsystém otvárania TIP ON
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
UMÝVADLOnie
Kúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatýKúpeľňa Baleta 80 - craft zlatý

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: