Nachádzate sa tu

Nerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - biela

19 x 19 x 22 cm
30.00s DPH
25.00 € bez DPH
Varianty:
Nerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - svetlozelenáNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - bielaNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - béžová
Skladom 5 ksSkladom 5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 18.04.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Nerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - biela

Dokonalý dizajn nerezového čajníka s píšťalkou ALEXANDER 2,3 l si zamilujete a už po prvom použití ho nebudete chcieť pustiť z ruky. Vyrobený je z lakovanej nehrdzavejúcej ocele a na dotyk mäkkého plastu, imitujúceho drevo, ktorý sa nachádza na rukoväti a uľahčuje tak manipuláciu s ním. Disponuje tiež píšťalkou, ktorá signalizuje var vody, ktorá sa zdvihne a potom ju pomocou tlačidla spustíte do pôvodnej polohy. Vďaka odnímateľnému veku bude nalievanie vody jednoduché a taktiež aj udržiavanie čajníka v čistote bez vodnho kameňa. Je vhodné ho používať na všetkýchtypoch sporákov, vrátane indukčných. Objem má 2,3 litra, hmotnosť 0,57 kg, priemer čajníka je 19 cm a jeho výška 22 cm. Farebné prevedenie biela skvele zapadne do každého štýlu zariadenia kuchyne a bude jej skvelým doplnkom a ozdobou.
Parametre
Šírka19 cm
Hĺbka19 cm
Výška22 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0086 m3
VNÚTORNÝ OBJEM2.3 l
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.73 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAlexander
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / plast
DRUH KOVUoceľ
Zobraziť ďalšie parametre
Nerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - bielaNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - bielaNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - bielaNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - bielaNerezový čajník s píšťalkou Alexander 2,3 l - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty