Nachádzate sa tu

Obojstranný taštičkový matrac Sena 120 120x200 cm

200 x 120 x 24 cm
310.00s DPH
258.33 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 13.05.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obojstranný taštičkový matrac Sena 120 120x200 cm

Kvalitný taštičkový matrac SENA 120 je ako stvorený pre náročných používateľov, ktorí si doprajú dokonalý komfort a pohodlie. Úspešným štartom dobre zvládnutého dňa je kvalitný spánok. Plnohodnotný spánok a sladké sny Vám zebezpečí tento matrac vďaka niekoľkým vrstvám, z ktorých je zložený. Jadro matraca obsahuje latexovú vrstvu, ktorá má vynikajúcu elasticitu, perfektnú prispôsobivosť ľudksému telu a výnimočne dlhú životnosť. Počas spánku je chrbtica vo vodorovnej prirodzenej polohe. Latex obsahuje niekoľko zón tvrdosti, a tým zabezpečuje dokonalý pocit počas spánku. Ďaľšou vrstvou sú kvalitné pružiny, ktoré sú samostatne, po jednej zabalené v "taštičkách" a vďaka tomu sú nezávislé jedna od druhej, to znamená, že pri tlačení na jednu pružinu druhá ostáva v pôvodnej polohe. Pružiny matraca sú z oboch strán obložené lisovanou plsťou, ktorá zabezpečí ich ochranu. Profilovaná HR pena je elastická a pružná a je na nej položená kokosová doska, ktorá zaručí pevnosť matraca a ochráni ho proti deformáciám. Posledná viskózna, pamäťová pena sa po stlačení vracia späť do pôvodného stavu a tým umožní ideálnu podporu pre celé telo. Poťah matraca strednej tvrdosti je doplnený o zips, ktorý umožní jeho odnímanie a je možné ho prať v práčke pri teplote 40 °C. Dĺžka matraca je 200 cm a jeho šírka je 120 cm.
Parametre
Dĺžka200 cm
Šírka120 cm
Výška24 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.576 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU23.5 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU23.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIESena 120
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlatex / pružiny / plsť / HR a pamäť. pena / kokos
VÝHODY PRODUKTUsnímateľný poťah, obojstranný
MATRAC S ROŠTOMnie
ANTIALERGICKÁ FUNKCIAáno
ORTOPEDICKÝ MATRACnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIElatex, pamäťová pena, HR pena, taštičkové pružiny
Zobraziť ďalšie parametre
Obojstranný taštičkový matrac Sena 120 120x200 cmObojstranný taštičkový matrac Sena 120 120x200 cm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty