Nachádzate sa tu

Obývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

1344.00s DPH
1120.00 € bez DPH
Čiastočne nedostupné
Predpokladaný termín doručenia piatok 12.07.2024
Doprava 7.90 €
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

Skvelým riešením pre zariadenie srdca Vašej domácnosti bude obývacia izba MOBIUS, ktorú je možné zakúpiť ako zostavu, ktorú tvorí (ŠxHxV): policová skriňa (50x41x179 cm), nízka skrinka (78x41x36 cm), štyri nízke skrinky (78x41x36 cm), dvojdverová skrinka (78x41x83 cm), päť políc (78x41x8 cm) a päť kovových rámov s rozmerom (ŠxV): 34x195 cm. Na výrobu boli použité kvalitné materiály ako dyhovaná nábytková doska s hrúbkou 18 mm, ktorá je ukončená ABS hranou, ktorá je odolná voči poškodeniu. Disponuje tiež systémom otvárania PUSH-CLICK. Farebné prevedenie tejto študentskej izby je v kombinácii krásnej pastelovej modrej, sivej a prírodného orecha. Sektorový nábytok Mobius ponúka niekoľko prvkov, čo sa týka funkcií, tvarov a farebných kombinácií. Je len na Vás, čo si vyberiete a ako si vyskladáte nie len študentskú izbu, ale aj kanceláriu, obývačku či predsieň. Neváhajte a oddajte sa svojej kreativite a fantázii a vytvorte si optimálne miesto pre využitie na prácu, zábavu alebo vzdelávanie.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEMobius
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAorech
FARBAprírodný orech / modrá / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLdyhovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUPUSH-CLICK
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEABS hrany
Obývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváObývacia izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

HALMAR

HALMAR

Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.

Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.

Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:

  • atraktívne ceny
  • široký sortiment
  • veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
  • efektívny predajný servis
Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: 
Možnosť dokúpiť: