Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolavá

39 x 29.5 x 41 cm
27.00s DPH
22.50 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - svetlosiváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolavá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 09.07.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolavá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 od značky NABBI je ideálnym riešením pre každú domácnosť. S jeho objemom 29 litrov a moderným vzhľadom sa hodí do každého interiéru. Kôš je vyrobený z plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a jednoduchú údržbu - stačí ho utierať navlhko.

Produkt má svetlú popolavú farbu, ktorá sa ľahko kombinuje s ostatnými prvkami v miestnosti. Je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí k vašej výzdobe. Jeho hranatý tvar umožňuje efektívne využitie priestoru a jednoduchú montáž.

Kôš je určený na umiestnenie na podlahu, ale ponúka aj možnosť zavesenia na stenu, čo môže byť praktické v menších priestoroch. Dodáva sa už zmontovaný, takže ho môžete ihneď po rozbalení začať používať.

Jednou z hlavných vlastností tohto produktu je odnímateľný podstavec, ktorý uľahčuje prácu s odpadom. Kôš je navrhnutý tak, aby bol praktický a funkčný po celý rok. Napriek svojej robustnosti má čistú váhu výrobcu len 1,6 kg, čo značí jeho ľahkú prenosnosť.

So svojimi rozmermi - výška 41 cm, šírka 39 cm a hĺbka 29,5 cm - je tento odpadkový kôš kompaktný a zároveň dostatočne veľký na to, aby zvládol bežné domáce potreby. Investujte do kvalitného a štýlového riešenia pre triedenie odpadu s týmto produktom od NABBI.

Parametre
Šírka39 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.6 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0472 m3
VNÚTORNÝ OBJEM29 l
TYPOVÉ OZNAČENIENKS30
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBApopolavá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS30 29 l - popolavá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty