Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolavá

57 x 29.5 x 41 cm
50.00s DPH
41.67 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - svetlosivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 09.07.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolavá

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 od značky NABBI je ideálnym riešením pre každú domácnosť. S jeho objemom 33 litrov a moderným vzhľadom sa hodí do každého interiéru. Kôš je vyrobený z plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a jednoduchú údržbu - stačí ho utierať navlhko.

Produkt má svetlú popolavú farbu, ktorá sa ľahko kombinuje s ostatnými prvkami v miestnosti. Je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu štýlu. Jeho hranatý tvar umožňuje efektívne využitie priestoru a jednoduché umiestnenie na podlahu.

Kôš je dodávaný už zmontovaný, takže jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Má aj možnosť zavesenia na stenu, čo môže byť praktické v menších priestoroch. Navyše obsahuje odnímateľný podstavec pre ešte jednoduchšiu manipuláciu s odpadom.

Tento produkt je určený na celoročné použitie a je ideálny pre každú kuchyňu alebo iný priestor, kde potrebujete efektívne triediť odpad. S rozmierami 57 cm (šírka), 41 cm (výška) a 29.5 cm (hĺbka) sa ľahko zmestí do väčšiny interiérov.

Investujte do kvalitného odpadkového koša NKS45W2 a urobte svoju domácnosť čistejšou a organizovanejšou.

Parametre
Šírka57 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU3.55 kg
VNÚTORNÝ OBJEM33 l
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0689 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENKS45W2
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBApopolavá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolavá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty