Nachádzate sa tu

Plastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinová

15 x 15 x 28.6 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinová

Veľmi moderný a originálny dizajn so sebou, k Vám do interiéru, či záhrady prináša plastový kvetináč DTUS150E 15 cm. Materiál použitý na jeho výrobu je vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vyznačuje sa nízkou váhou a jednoducho sa udržiava. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy. Jeho výnimočné farebné prevedenie v slonovinovej farbe, s imitáciou betónu, bude originálnou ozdobou a jedinečným kúskom Vašej záhrady. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 15x15x28,6 cm.
Parametre
Šírka15 cm
Hĺbka15 cm
Výška28.6 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU0.33 kg
VNÚTORNÝ OBJEM3.3 l
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0064 m3
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU5 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDTUS150E
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAkrémová
FARBAslonovinová
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinováPlastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinováPlastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinováPlastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinováPlastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinováPlastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty