Nachádzate sa tu

Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracit

77 x 23.5 x 30 cm
31.00s DPH
25.83 € bez DPH
Varianty:
Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - bielaPlastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - moccaPlastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracit
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 29.04.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracit

Nebojte sa experimentovať, povoľte uzdu fantázii a vytvorte nádherné podlahové aranžmány kvetov v obývačke, na terase alebo všade tam, kde Vás v interiéri a exteriéri napadne a kde sa Vám to práve hodí. Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm v nádhernom prevedení antracit, je veľmi moderný, nadčasový a elegantný. Postavený je na štyroch nožičkách, imitujúcich drevo a vyrobený je z pevného plastu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu a vďaka jeho hladkému povrchu aj nenáročný na údržbu. Jeho štedré rozmery (ŠxHxV): 77x23,5x30 cm a objem 27 litrov poskytnú dostatok miesta pre rastliny a kvety. Súčasťou kvetináča je praktická vkladka, ktorá zamedzí vysypaniu zeminy.
Parametre
Šírka77 cm
Hĺbka23.5 cm
Výška30 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU2.81 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0543 m3
VNÚTORNÝ OBJEM27 l
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDUC800N
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
NOŽIČKYplastové
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracitPlastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracitPlastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracitPlastový kvetináč na nožičkách DUC800N 77 cm - antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty