Nachádzate sa tu

Plastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čierna

19.5 x 17.4 x 13.5 cm
10.00s DPH
8.33 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 03.07.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čierna

Plastový úložný box NUF2HT od značky NABBI je ideálnym riešením pre organizáciu a skladovanie vašich predmetov. S jeho priehľadnou a čiernou farbou sa hodí do každého interiéru a pridáva moderný vzhľad. Box je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je ľahko udržiavateľný - stačí ho utierať navlhko.

Tento úložný box má hranatý tvar s rozmermi 19,5 cm na šírku, 13,5 cm na výšku a 17,4 cm na hĺbku. Jeho čistá váha je len 0,24 kg, takže ho môžete ľahko prenášať alebo presúvať podľa potreby. Box sa dodáva zmontovaný, takže montáž je jednoduchá a bezproblémová.

Box NUF2HT je dostupný v jednom farebnom prevedení - priehľadnej / čiernej. Toto farebné prevedenie spolu so svetlou farbou dodáva boxu elegantný a sofistikovaný vzhľad. Môže byť použitý celoročne a je určený do interiéru.

Úložné boxy ako tento sú praktickým doplnkom pre každú domácnosť. Môžete v nich skladovať rôzne predmety, od kancelárskych potrieb až po drobné domáce potreby. S týmto boxom udržíte svoj domov alebo kanceláriu organizované a bez neporiadku.

Objavte pohodlie a funkčnosť, ktorú prináša plastový úložný box NUF2HT. Je to skvelý spôsob, ako pridať trochu organizácie do vášho života a zároveň obohatiť váš interiér o moderný prvok.

Parametre
Šírka19.5 cm
Hĺbka17.4 cm
Výška13.5 cm
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU0.24 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0046 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENUF2HT
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčíra
FARBApriehľadná / čierna
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
Plastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čiernaPlastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čiernaPlastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čiernaPlastový úložný box NUF2HT - priehľadná / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty