Nachádzate sa tu

Polica Aurin SS-850 - pieskový artisan

83.1 x 24 x 21.8 cm
20.00 €16.00s DPH
13.33 € bez DPH
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 04.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Polica Aurin SS-850 - pieskový artisan

S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Policu AURIN SS-850 musíte mať aj vy! Jej rozmery sú (ŠxHxV): 83,1x24x21,8 cm. Farebné prevedenie pieskový artisan dodáva nábytku šmrnc. Na výrobu je použitá kvalitná DTD (drevotriesková doska). Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 22 mm. Pevné hrany ABS (0,5/1) zaručujú odolnosť a trvácnosť. Zmodernizujte aj vy svoju domácnosť týmto kvalitným a štýlovým nábytkom.

Parametre
Šírka83.1 cm
Hĺbka24 cm
Výška21.8 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.009 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEAurin SS-850
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBApieskový artisan
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Polica Aurin SS-850 - pieskový artisanPolica Aurin SS-850 - pieskový artisanPolica Aurin SS-850 - pieskový artisanPolica Aurin SS-850 - pieskový artisanPolica Aurin SS-850 - pieskový artisanPolica Aurin SS-850 - pieskový artisan

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty