Nachádzate sa tu

Regál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / matera

43.4 x 55.3 x 200 cm
133.00s DPH
110.83 € bez DPH
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Predpokladaný termín doručenia pondelok 24.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Regál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / matera

Regál Ovida PB-2DRWS je moderný a praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. S jeho tmavou farbou craft tobaco / matera prinesie do vášho interiéru eleganciu a štýl. Regál je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, čo mu dodáva pevnosť a odolnosť.

Regál má výšku 200 cm, hĺbku 55.3 cm a šírku 43.4 cm, čo ho robí dostatočne veľkým na uskladnenie rôznych predmetov. Má jednu sekciu s dvoma zásuvkami pre ľahké uloženie dokumentov alebo iných potrebných vecí. Tento regál neobsahuje dvere ani osvetlenie, čo umožňuje jednoduchý prístup k uloženým veciam.

Regál Ovida PB-2DRWS sa dodáva v demonte a jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť. Údržba regálu je jednoduchá - stačí ho utierať navlhko. Regál nie je dizajnový nábytok a nemá lesklé prevedenie, ale jeho moderný vzhľad sa hodí do každého interiéru.

Tento regál nie je vhodný do kúpeľne, ale je ideálny pre kancelárie alebo iné interiérové priestory. Jeho orientácia je ľavá aj pravá, čo umožňuje flexibilné umiestnenie v miestnosti. Regál Ovida PB-2DRWS je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný a štýlový nábytok.

Parametre
Šírka43.4 cm
Hĺbka55.3 cm
Výška200 cm
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU48.2 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.082 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEOvida PB-2DRWS
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAcraft tobaco / matera
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD / kov
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Regál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / materaRegál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / materaRegál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / materaRegál Ovida PB-2DRWS - craft tobaco / matera

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty