Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modrá

280 x 205 x 70 cm
899.00s DPH
749.17 € bez DPH
Orientácia:
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 23.05.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modrá

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom AMARETA P ponúka pohodlie, kvalitu, moderný dizajn a samozrejme funkčnosť. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 280x205x70/90 cm, po rozložení má plocha na spanie rozmery (ŠxH): 125x198 cm. Výška sedu je 41 cm, hĺbka sedu 60 cm a výška spodného priestoru od podlahy je 8,7 cm. Oprite sa o jej pevné operadlá a doprajte si zaslúžený relax. Oporou Vašej hlave a krčnej chrbtici budú tri polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť a zaistiť až v šiestich stupňoch. Sedačka disponuje úložným priestorom, ktorý určite okamžite využijete. Sedačka je celá čalúnená látkou Monolith v pôvabnom farebnom prevedení modrá 77. Sedacia časť je tvorená pružinami, ozvláštnená je dekoratívnym šitím. Sedačka sa dodáva v demonte, spolu s dekoratívnym vankúšom. Je v pravom prevedení. Sedačku podopierajú moderné nožičky. Ponúkame tiež možnosť objednania aj v ďalších farebných prevedeniach látky Monolith.
Parametre
Šírka280 cm
Hĺbka205 cm
Výška70 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA160 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA2.5592 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEAmareta P
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)41
VÝŠKA OPERADLA (CM)29
VÝŠKA OPERADLA - VÄČŠIA (CM)49
VÝŠKA OPERADLA OD - DO (CM)29 - 49
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)198
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 198
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAmodrá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMonolith 77
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
VÝPLŇ SEDACEJ ČASTIpružinová
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEpružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modráRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta P - modrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty