Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžová

320 x 165/202 x 72/90 cm
1188.00s DPH
990.00 € bez DPH
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - svetlohnedá / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tyrkysováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - bielaRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - sivá (Texas 92)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - svetlosivá (Soro 83) / vzor (Zigzak 53)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - ružová (Velvet Mat 63)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - ružová (Omega 91)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - bordováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - modrá / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - zelenáRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - mentolová (Cover 70) / vzor (Botanical 80)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - ružová (Soro 61) / vzor (Zigzak 60)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - sivá / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - fialová / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - mentolová (Soro 34) / vzor (Jungle 32)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - sivá (Sawana 05)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - svetlosivá (Soro 83) / vzor (Jungle 32)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tmavomodrá / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - svetlosivá (Sawana 21) / vzor (Zigzak 53)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - svetlosivá (Gusto 88) / vzor (Zigzak 60)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - vínováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tmavomodráRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - ružová (Omega 91) / vzor (Zigzak 60)Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - tmavozelená / vzorRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - sivá (Soft 29)
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 09.05.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžová

Nadčasová rohová sedačka AVEZA U L/P v tvare U zaujme najmä svojim prevedením a jedinečným dizajnom. Na prvý pohľad Vás osloví svojou netradičnosťou a nádychom retro štýlu, ktorý jej dodávajú vysoké drevené nožičky a rafinované prešívanie. Sedačka sa vyznačuje svojou pohodlnosťou a mäkkosťou, ktorú zabezpečuje výplň sedačky - vyosko kvalitná pena a pohodlné opierkové vankúše. V prípade potreby si pomocou funkcie rozkladania môžete jednoducho rozložiť plnohodnotné lôžko na príležitostné prespávanie s rozmerom (ŠxHxV): 120x282 cm, pod ktorým nájdete široký úložný priestor pre odkladanie posteľného prádla alebo vankúšov. Sedačka je celočalúnená ekokožou, vo farbe béžová (Soft 33) no na výber sú aj iné prevedenia. Váha sedačky je 148 kg a jej rozmery sú (ŠxHxV): 320x165-202x45-90 cm. Sedačka je univerzálna, to znamená, že ju môžete zmontovať na pravú aj ľavú stranu a tak si viete sedačku prispôsobiť interiérovým možnostiam Vašej modernej či klasickej obývačky. Vďaka celočalúneniu ju môžete postaviť kdekoľvek v otvorenom priestore.
Parametre
Šírka320 cm
Hĺbka165/202 cm
Výška72/90 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU169 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU166 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.397 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAveza U L/P
HĹBKA OD - DO (CM)165 - 202
VÝŠKA OD - DO (CM)72 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)50
HĹBKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM)74
HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM)50 - 74
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)120
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)282
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)120 x 282
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbéžová
FARBAbéžová
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 33
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža / drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
NOŽIČKYdrevené
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžováRohová sedačka U s rozkladom Aveza U L/P - béžová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty