Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / biela

345 x 202 x 70/90 cm
1325.00s DPH
1104.17 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - béžová / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - čierna (Sawana 14) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - čierna / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - mentolováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - mentolová / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - modrá (Omega 86)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - modrá (Solid 77)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - ružováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - ružová / čiernaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - siváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17)Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlomodrá / siváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavohnedá / béžováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavomodráRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavomodrá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavosiváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - tyrkysováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - vínováRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - žltáRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - žltá / čierna
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 06.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / biela

Elegantná rohová sedačka ROSSANO U P v tvare U je celočalúnená, pohodlná sedačka, s úložným priestorom a praktickou funkciou rozkladania s hmotnosťou 230 kg. Vďaka tejto funkcii vytvoríte plnohodnotné lôžko s rozmerom (ŠxH): 125x266 cm na príležitostné prenocovanie Vás alebo Vašich hostí. Široký úložný priestor Vám poskytne dostatok miesta na uloženie posteľnej bielizne, vankúšov a iného sezónneho prádla. Prednosťou sedačky sú nastaviteľné, polohovateľné opierky hlavy, ktoré je možné naklopiť dopredu alebo dozadu pre dosiahnutie maximálneho komfortu. Vysoký komfort pri používaní zaručia aj praktické, široké podrúčky a mäkká výplň z vysokokvalitnej peny. Elegantný dojem sedačky dopĺňajú vkusné, chrómové nožičky. Výhodou celočalúnenej sedačky vo farebnom prevedení svetlosivá (Sawana 21) / biela (Soft 17) je, že ju môžete umiestniť kamkoľvek v otvorenom interiéri. Sedačka je na výber v ľavom aj pravom prevedení, čalúnená kvalitnou látkou a ekokožou a v rôznych farebných kombináciách. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 345x202x43-90 cm.
Parametre
Šírka345 cm
Hĺbka202 cm
Výška70/90 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU232 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU6.732 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU230 kg
TYPOVÉ OZNAČENIERossano U P
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)58
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)266
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 266
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá / biela
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 21 / Soft 17
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / ekokoža / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIApravá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom Rossano U P - svetlosivá / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty