Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - biela

320 x 167/207 x 73 cm
1138.00s DPH
948.33 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - béžová / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - čierna (Berlin 02) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - čierna (Sawana 14) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - čierna / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - čierna / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - mentolová / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - sivá (Sawana 05) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - sivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - svetlomodráRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - svetlosivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - tmavohnedá / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - tmavomodrá / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - vínová
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 06.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - biela

Nadčasová priestranná rohová sedačka HALVEGA P je navrhnutá a prispôsobená pre umiestnenie do veľkých, otvorených a vzdušných obývacích miestností, kde bude doslova žiariť. Sedačka neponúka len dostatok miesta pre debaty a chvíle strávené s rodinou, ale je vybavená rozkladacou funkciou, vďaka ktorej vytvoríte kráľovskú plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 125x280 cm a môžete ju využiť na prenocovanie priateľov a hostí. Sedačka v sebe ukrýva aj úložný priestor pre nenápadné uschovanie posteľného prádla, vankúšov či diek. K vysokému komfortu pri jej používaní napomáha široká lakťová opierka, ktorá môže plniť funkciu police, mäkká a elastická plocha na sedenie, ktorá je vyplnená vysoko kvalitnou penou a celkový dizajn štýlovo dopĺňa ozdobné prešívanie sedačky a dekoračné vankúšiky v cene sedačky. Sedačka je v modernom farebnom prevedení ekokože, biela (Soft 17), no v ponuke je aj v iných prevedeniach. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 320x207x43-73 cm a jej váha je 199 kg. Výhodou je dostupnosť v ľavom aj pravom prevedení.
Parametre
Šírka320 cm
Hĺbka167/207 cm
Výška73 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU199 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU201 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU4.24 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEHalvega P
HĹBKA OD - DO (CM)167 - 207
HĹBKA SEDADLA (CM)65
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)280
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 280
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
PREVEDENIE POŤAHUbiela
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 17
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Halvega P - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty