Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)

340 x 202 x 70/90 cm
1325.00s DPH
1104.17 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - cappuccino / béžováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - cappuccino / tmavohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14) / čierna (Soft 11)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - fialová / svetlosivá / vzorRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - mentolováRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - mentolová / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - mentolová / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - modrá / sivá / vzorRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - ružová (Omega 91)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - ružová (Soro 61)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - ružová / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - sivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - sivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlohnedáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlosivá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlosivá / čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - svetlosivá / sivá / vzorRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - tmavomodrá / bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - tmavosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - tmavosivá / siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - tmavozelenáRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - žltá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 06.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)

Celočalúnená, priestranná rohová sedačka LICARO U P je vhodná na umiestnenie do veľkých a vzdušných obývacích priestorov. Vďaka jej tvaru U, pružnosti a mäkkosti, ktorú zaručuje vysoko kvalitná pena T30 si môžete užívať rodinné leňošenie pri telke alebo pohodlne debatovať, či čítať obľúbenú knihu. Je vyrobená v elegantnom štýle, z kvalitnej látky, vo farebnom prevedení čierna (Sawana 14), no na výber je aj v iných krásnych prevedeniach. Nastaviteľné opierky hlavy a dva vankúšiky s ozdobným šitím, ktoré sú dodávané so sedačkou zabezpečia ešte vyšší komfort používania. Funkcia rozloženia patrí k veľmi obľúbeným, pretože po jednoduchom rozložení získate plnohodnotné lôžko na občasné prespávanie s rozmerom (ŠxH): 125x253 cm. Široký úložný priestor, ktorým sedačka disponuje poskytne dostatok miesta na uloženie vankúšov, diek alebo posteľného prádla. Štýlovosť a jednoduchú eleganciu sedačky dopĺňajú krásne chrómové ozdobné nožičky. Celkové rozmery sedačky v pravom prevedení (dostupná je aj v ľavom prevedení) sú (ŠxHxV): 340x202x43-90 cm a jej váha je 195 kg.
Parametre
Šírka340 cm
Hĺbka202 cm
Výška70/90 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU5.153 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU195 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU198 kg
TYPOVÉ OZNAČENIELicaro U P
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)58
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)253
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 253
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (Sawana 14)
PREVEDENIE POŤAHUčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 14
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Licaro U P - čierna (Sawana 14)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty