Nachádzate sa tu

Rozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čierna

160/220 x 90 x 76 cm
464.00s DPH
386.67 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia piatok 06.09.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR

Rozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čierna

Jedáleň je miesto, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi, pri dobrom jedle či pohári vínka. Preto by ste mali dbať na správny výber nábytku, aby ste sa cítili pohodlne, komfortne a príjemne. Ideálnym prvkom moderne zariadenej jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl BACARDI. Jeho zaujímavý dizajn nezostane bez povšimnutia a pochvaly. Je vyrobený z MDF a prírodnej dyhy v kombinácii s oceľou s práškovým nástrekom. Farebné prevedenie vrchnej dosky je prírodný dub a netradične riešené nohy sú čiernej farby. Stôl disponuje aj funkciou rozkladu, vďaka čomu viete za stôl pohodlne usadiť 6 až 8 osôb. Celkové rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-220x90x76 cm, je dodávaný v demonte a jeho maximálne zaťaženie je 30 kg. Bacardi skĺbil modernosť a praktickosť v jeden dokonalý celok s funkčným odkazom.
Parametre
Šírka160/220 cm
Hĺbka90 cm
Výška76 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA52.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.4963 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA53.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEBacardi
ŠÍRKA OD - DO (CM)160 - 220
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub prírodný / čierna
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLMDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUMDF
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB8
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čiernaRozkladací jedálenský stôl Bacardi - dub prírodný / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
HALMAR

HALMAR

Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.

Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.

Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:

  • atraktívne ceny
  • široký sortiment
  • veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
  • efektívny predajný servis
Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty