Nachádzate sa tu

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / buk

216 x 87 x 93 cm
426.00s DPH
355.00 € bez DPH
Varianty:
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Sawana 21) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - čierna (Monolith 97) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - čierna (Sawana 14) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Kronos 19) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - zlatá / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Kronos 19) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavomodrá (Kronos 09) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - zlatá / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - čierna (Sawana 14) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Paros 05) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - čierna (Monolith 97) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Monolith 84) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavomodrá (Kronos 09) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavomodrá (Monolith 77) / orechRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Paros 05) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Monolith 84) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavomodrá (Monolith 77) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - svetlosivá (Sawana 21) / orech
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 28.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / buk

Elegantná pohovka SORIA vnesie do každého interiéru útulnosť a pohodu, vďaka jej dizajnovému prevedeniu, ktoré je doplnené prešívanými bokmi s dekoračnými gombíkmi. Táto pohodlná pohovka Vás neočarí len svojou krásou. S radosťou Vám zabezpečí nielen dokonalé sedenie, ale vďaka jej rozkladacej funkcii si užijete aj ničím nerušený a pokojný spánok, na ploche na spanie s rozmerom (ŠxH): 110x195 cm. Bonusom pohovky je priestranný, úložný priestor, do ktorého bezproblémov uložíte deky alebo vankúše. Pohovka je čalúnená modernou, kvalitnou a na dotyk príjemnou látkou tmavozelenej farby (Monolith 37). Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 216x87x93 cm, výška sedadla je 41 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Je postavená na nízkych, drevených, bukových nožičkách s výškou 9,5 cm a tak je zabezpečené jej vetranie a cirkulácia vzduchu pod ňou. Ergonomické riešenie pre maximálne pohodlie zabezpečujú vltnité pružiny a výplň z mäkkej peny T30. Pohovka sa dá rozložiť pomocou klik-klak mechanizmu. Pohodlne sa usaďte a naplno si vychutnajte zaslúžený oddych na tejto štýlovej a útulnej pohovke.

Parametre
Šírka216 cm
Hĺbka87 cm
Výška93 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU70 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU73 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.798 m3
TYPOVÉ OZNAČENIESoria
HĹBKA SEDADLA (CM)55
VÝŠKA SEDADLA (CM)41
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)110
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)110 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAtmavozelená (Monolith 37) / buk
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMonolith 37
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / masívne drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / bukRozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Monolith 37) / buk
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Zoltán, Trebišov
01.04.2022
5
Pohodlná pohovka, kvalitná.
  • páči sa mi
  • uložný priestor

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty