Nachádzate sa tu

Rustikálna obývacia izba Kinga - drevo D3

3206.00s DPH
2671.67 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 24.07.2024
Doprava 7.90 €
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: PYKA
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rustikálna obývacia izba Kinga - drevo D3

Kinga je z kolekcie nábytku, ktorej korpus je vyrobený z kvalitnej dosky, potiahnutej prírodnou dubovou dyhou a predné dvierka nábytku z masívu, stvorená pre tých, ktorí si cenia tradície, teplo domova a pohodlie. Vyskladajte si kráľovskú spálňu, obývačku či jedáleň s nesmierne príťažlivou kolekciou Kinga. Farebné prevedenie dreva D3 je veľmi pôvabné a príjemné, avšak na požiadanie si môžete vybrať farebné prevedenie podľa vlastnej vôle. Obývaciu izbu KINGA tvorí dvojdverová vitrína s rozmermi (ŠxHxV): 108x42x202 cm, rohová vitrína s rozmermi (ŠxHxV): 60x60x202 cm a TV stolík A s rozmermi (ŠxHxV): 100x50x85 cm. K obývacej izbe z kolekcie Kinga odporúčame zakúpiť konferenčný stolík Fryderyk s rozmermi (ŠxHxV): 137x70x57 cm.

Nábytok od výrobcu Meble Pyka je vyrábaný na objednávku s možnosťou vybrať si zo širokého sortimentu farebného prevedenia koží, látok a dreveného materiálu.

Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEKinga
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBApravidelne ošetrovať
HLAVNÁ FARBAďalšie farby
FARBAdrevo D3
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLmasív
MATERIÁLdyhovaná DTD / masív / prírodná dyha / sklo
DRUH MASÍVUdub
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUdyhovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Rustikálna obývacia izba Kinga - drevo D3

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

PYKA

PYKA

Za základmi u nás tradičného výrobcu čalúneného nábytku Meble Pyka stojí jeho zakladateľ p. Norbert Pyka, ktorý založil firmu ešte v roku 1978. Jeho hlavnou myšlienkou bolo vyrábať nábytok, ktorý sa bude vyznačovať vysokou kvalitou za cenu, ktorá bude dostupná pre každého.

Pôvodne to bola malá rodinná firma, pôsobiaca v prístavbe domu. V priebehu času sa vyvinula a teraz sa z malej firmy stala spoločnosť s medzinárodným dosahom, ktorá využíva najnovšie technológie a zamestnáva vysoko špecializovaných pracovníkov.

Výrobca Meble Pyka vyrába nábytok z najkvalitnejších komponentov, ktoré im poskytujú vynikajúci vzhľad a dlhoročnú trvanlivosť. Znalosti a skúsenosti v kombinácii s použitím najmodernejších technológii umožňuje vyrábať viac lepšieho nábytku pri zachovaní atraktívnej ceny.

Zameriava sa najmä na štýlové, moderné, kožené sedačky a nábytok do obývačky. Ak presadzujete štýl a eleganciu, u výrobcu Meble Pyka nájdete presne to, čo potrebujete.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: 
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty