Rustikálne zrkadlo na stenu Anita - bawaria

➤ Nedostupné
Značka:
PYKA
Rozmery (Š x H x V):
134.5 x 7.5 x 87.5 cm

Jednoduché línie a príjemný dizajn sú charakteristické pre zrkadlo ANITA. Vo farebnom prevedení Bawaria pôsobí elegantne, ladne a vkusne. Drevo využívané na výrobu nábytku je pevný a vysoko kvalitný dub. Ak si želáte iné farebné prevedenie, na požiadanie si ho môžete vybrať podľa vlastnej vôle. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 134,5x7,5x87,5 cm. Nakombinujte si nábytok podľa seba a vneste do svojho domova harmóniu a čarovnú atmosféru s pôvabnou kolekciou Anita.

Nábytok od výrobcku Meble Pyka je vyrábaný na objednávku s možnosťou vybrať si zo širokého sortimentu farebného prevedenia koží, látok a dreva. Dostupné prevedenia nájdete vo vzorkovníku TU.

Šírka134.5 cm
Hĺbka7.5 cm
Výška87.5 cm
TYPOVÉ OZNAČENIEAnita
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)bawaria
MATERIÁL (SLOVNE)masívne drevo
DRUH MASÍVU (SLOVNE)dub
OSVETLENIEnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
PYKA

PYKA

Za základmi u nás tradičného výrobcu čalúneného nábytku Meble Pyka stojí jeho zakladateľ p. Norbert Pyka, ktorý založil firmu ešte v roku 1978. Jeho hlavnou myšlienkou bolo vyrábať nábytok, ktorý sa bude vyznačovať vysokou kvalitou za cenu, ktorá bude dostupná pre každého.

Pôvodne to bola malá rodinná firma, pôsobiaca v prístavbe domu.V priebehu času sa vyvinula a teraz sa z malej firmy stala spoločnosť s medzinárodným dosahom, ktorá využíva najnovšie technológie a zamestnáva vysoko špecializovaných pracovníkov.

Výrobca Meble Pyka vyrába nábytok z najkvalitnejších komponentov, ktoré im poskytujú vynikajúci vzhľad a dlhoročnú trvanlivosť. Znalosti a skúsenosti v kombinácii s použitím najmodernejších technológii umožňuje vyrábať viac lepšieho nábytku pri zachovaní atraktívnej ceny.

Zameriava sa najmä na štýlové, moderné, kožené sedačky a nábytok do obývačky. Ak presadzujete štýl a eleganciu, u výrobcu Meble Pyka nájdete presne to, čo potrebujete.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka