Nachádzate sa tu

Samozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracit

38 x 18 x 16.2 cm
21.00s DPH
17.50 € bez DPH
Varianty:
Samozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - sivý kameňSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - hnedáSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - bielaSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracit
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 05.08.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Samozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracit

Prepracovaný dizajn samozavlažovacieho plastového balkónového kvetináča DDEF400W 38 cm sa bude nádherne vynímať na balkóne, či záhradnej kvetinovej stene. Vyrobený je v modernom prevedení antracit a jeho spracovanie predstavuje dojem, že je z drevených latiek. Materiál použitý na jeho výrobu je pevný plast, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Kvetináč je dodávaný s kovovými háčikmi pre jeho bezproblémové uchytenie a tiež je vybavený samozavlažovacím systémom, vďaka ktorému budú kvetiny, bylinky či iné rastlinky zavlažované primerane, pravidelne a podľa potreby. Rozmery kvetináča sú (ŠxHxV): 38x18x16,2 cm. Kvetináč, ktorý pristane každej rastline.
Parametre
Šírka38 cm
Hĺbka18 cm
Výška16.2 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.12 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0111 m3
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDDEF400W
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast / kov
VÝHODY PRODUKTUsamozavlažovanie
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Samozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracitSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracitSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracitSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracitSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracitSamozavlažovací plastový balkónový kvetináč DDEF400W 38 cm - antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty