Nachádzate sa tu

Sedací vak Vetok - svetloružová

90 x 110 x 90 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Sedací vak Vetok - svetloružová

Sedací vak VETOK určite oceníte po namáhavom dni. Vyplnený je EPS (polystyrénové guľôčky) s objemom výplne až 180 litrov a možnosťou pridávať a odoberať guľôčky vďaka zipsu, ktorým disponuje. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 90x110x90 cm a jeho nosnosť až do 100 kg. Je vyrobený z látky v svetloružovej farbe. Vak je vytvarovaný tak, aby jeho časť zastupovala operadlo. Je ľahko formovateľný a výplň je zdravotne nezávadná, takže je vhodný aj pre najmenších užívateľov. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa rozmaznávať mäkkým a príjemným objatím sedacieho vaku Vetok. Milovníci relaxu, pohody a ničnerobenia si určite prídu na svoje. Je dodávaný v monte.
Parametre
Šírka90 cm
Hĺbka110 cm
Výška90 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.2702 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA4.03 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA5 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEVetok
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAružová
FARBAsvetloružová
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / EPS
Sedací vak Vetok - svetloružováSedací vak Vetok - svetloružováSedací vak Vetok - svetloružováSedací vak Vetok - svetloružováSedací vak Vetok - svetloružová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty