Skrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / matera

120.2 x 30 x 40 cm
64.00s DPH
53.33 € bez DPH
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 17.04.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Skrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / matera

Stena sa môže stať skutočným umeleckým dielom s našou stenovou skrinkou Ovida WS-2D. Tento produkt je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. S jej rozmery 120,2 cm na šírku, 40 cm na výšku a hĺbkou 30 cm, ponúka dostatok priestoru pre uloženie vašich kníh, dekorácií alebo iných predmetov.

Skrinka má moderný vzhľad a je dostupná v jednom farebnom prevedení - dub craft tobaco / matera. Tmavé farby dodajú vášmu interiéru eleganciu a sofistikovanosť. Hoci sa dodáva v demonte, montáž vyžaduje určitú zručnosť. Avšak s trochou trpezlivosti a starostlivosti sa stane skvelým doplnkom do vášho domova.

Údržba tejto skrinky je jednoduchá - stačí ju utierať navlhko. Jej povrch nie je lesklý, čo znamená, že neodráža svetlo a nezanecháva odtlačky prstov. Skrinka Ovida WS-2D je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú funkčný a zároveň esteticky príťažlivý nábytok.

Je dôležité poznamenať, že tento produkt neobsahuje funkciu pomalého zatvárania a nie je dizajnovým nábytkom. Napriek tomu je to skvelý sektorový prvok, ktorý môže byť súčasťou väčšej nábytkovej súpravy. Skrinka na stenu Ovida WS-2D je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a štýlový nábytok do svojho interiéru.

Parametre
Šírka120.2 cm
Hĺbka30 cm
Výška40 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.049 m3
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU20.8 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEOvida WS-2D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAcraft tobaco / matera
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Skrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / materaSkrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / materaSkrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / materaSkrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / materaSkrinka na stenu Ovida WS-2D - craft tobaco / matera

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín