Trampolína Jumper 305 cm - čierna / modrá

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
305 x 305 x 245 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:
Trampolína JUMPER Vám prinesie zábavu, aktívny odpočinok aj športové vyžitie v jednom. Výška 65 cm a priemer trampolíny 305 cm je ideálny pre viac používateľov súčasne a pre tých ktorí disponujú väčšou plochou pre jej rozloženie. Medzi hlavné výhody trampolíny Jumper patrí: pevná železná pozinkovaná konštrukcia s priemerom rúrok 38 mm a hrúbky 1,2 mm odolná voči korózii, ktorá je dodatočne spevnená v spojoch, 3 hrubé podvojné nohy pre zachovanie čo najlepšej stability, pletená plocha trampolíny PP MESH odolná voči odratiu, atmosferickým vplyvom a predovšetkým roztiahnutiu čo zabezpečuje jej rovnomerné roztiahnutie po celom jej povrchu, 54 kvalitných pružín 28N ktoré ani časom nestrácajú na svojej pružnosti, ochranná sieťka dodatočne chráni používateľa pred prípadným kontaktom s pružinami a vypadnutím z trampolíny, nosnosť trampolíny je 150 kg, výška ochrannej sieťky je 180 cm, certifikáty TUV SUD sú dôkazom toho, že trampolína splňa všetky európske bezpečnostné normy zhodne s Európskym nariadením 2009/48/EC. Súčasťou trampolíny sú schodíky pre pohodlnejšie vystúpenie na trampolínu.
Šírka305 cm
Hĺbka305 cm
Výška245 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA39.3 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.152 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEJumper
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)150
FARBA (SLOVNE)čierna / modrá
MATERIÁL (SLOVNE)kov / sieťka
DRUH KOVUželezo
VÝHODY PRODUKTUpevná kovová konštrukcia
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Barbora
09.03.2017
5
odporúčam nákup v tomto e -shope, ústretovosť, výhodná cena, kvalitný tovar, rýchle dodanie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka