Trampolína Skyper 366 cm - čierna / sivá

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
366 x 366 x 250 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:

Dokonalá trampolína SKYPER 366 CM Vám zabezpečí nezabudnuteľné športové vyžitie, aktívny relax a mnoho zábavy na jednom mieste. Konštrukcia trampolíny je vyrobená z odolnej, pozinkovanej ocele. Základňa pozostáva zo štyroch nôh v tvare U, kde hrúbka rúrok je 38x1,2 mm a zabezpečujú stabilitu trampolíny a sú odolné voči korózii. Skákacia plocha trampolíny pozostáva z pletenej PP MESH plochy, ktorá je odolná voči poškodeniu, klimatickým vplyvom a hlavne roztiahnutiu. Jej rovnomerné roztiahnutie po celej ploche zabezpečuje 64 pružín, ktorý ani časom a častým používaním nestrácajú svoju pružnosť. Bezpečnostná sieť, vysoká 180 cm, zabraňuje vypadnutiu a spôsobeniu úrazu. Disponuje aj zvislým zipsom, ktorý zabezpečuje jednoduché vchádzanie a vychádzanie na trampolínu a po zazipsovaní minimalizuje vypadnutie. Podperné rúrky s rozmerom 25x1,1 mm, ktoré udržujú sieť sú obalené penou a nachádzajú sa za sieťou, čo eliminuje pravdepodobnosť nárazu užívateľa. Výška trampolíny je 70 cm a priemer skákacej plochy je 366 cm, ktorá je ideálna pre skákanie viacerých užívateľov. Zaskáčte si na trampolíne SKYPER a tak sa odreagujete a zašportujte si naplno. Trampolína disponuje aj rebríkom, ktorý slúži pre ľahšie vychádzanie a schádzanie z trampolíny. Maximálna nosnosť trampolíny je 150 kg a certifikáty TUV Rheinland GS sú dôkazom, že trampolína spĺňa všetky bezpečnostné normy zhodné s Európskym nariadením 2009/48/EC.

Šírka366 cm
Hĺbka366 cm
Výška250 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESkyper
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)150
FARBA (SLOVNE)čierna / sivá
MATERIÁL (SLOVNE)kov / sieťka
DRUH KOVUželezo
VÝHODY PRODUKTUpevná kovová konštrukcia

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka