Truhlica z umelého ratanu Scatola - čierna

183.00
Bez DPH: 152.50
➤ Skladom
Značka:
NABBI
Doručenie:
Do stredy 10.06.2020i

Predpokladaný termín doručenia, v skutočnosti sa môže líšiť.

Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
bez záruky
Rozmery (Š x H x V):
149 x 88 x 80 cm
Varianty:
Truhlica z umelého ratanu Scatola - hnedáTruhlica z umelého ratanu Scatola - čiernaTruhlica z umelého ratanu Scatola - sivá
Množstvo:

Truhlica z umelého ratanu SCATOLA je výborným doplnkom k Vášmu ratanovému nábytku, či záhradnému setu. Slúži predovšetkým na uloženie podsedákov, no viete ju využiť na ďalšie účely, ako napr. úložný priestor pre záhradné náradie, alebo detské hračky. Rámová konštrukcia o rozmere (ŠxHxV) 149 x 88 x 80 cm je opletená umelým ratanom čiernej farby, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Šírka149 cm
Hĺbka88 cm
Výška80 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.204 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA31.2 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEScatola
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
FARBA (SLOVNE)čierna
MATERIÁL (SLOVNE)umelý ratan
DRUH UMELÉHO RATANUpletený

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka