Nachádzate sa tu

Výpredaj

Vianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / biela

70/90 x 70/90 x 150 cm
109.00 €66.00s DPH
55.00 € bez DPH
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 17.04.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Vianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / biela

Vždy raz za rok sa nachvíľu všetko zmení, čas sa spomalí a človek si nájde chvíľku na seba aj svojich blízkych. Vianočné sviatky prinášajú do každej domácnosti krásne chvíle a atmosféru, ktorú v neposlednom rade znásobí vianočný stromček CHRISTEE 1 150 cm. Svojím výzorom smreku dokonale nahradí živý strom a ušetrí prírodu na niekoľko rokov. Husté zelené vetvy z polyetylénu, s dĺžkou ihličiek až do 2,5 cm, vyzerajú ako živé a sú doplnené bielym trblietavým umelým snehom a šiškami. Ohybné vetvy sa skladajú z PE (polyetylénového) 3D ihličia a fóliových vetvičiek z 2D ihličia a vďaka kovovej konštrukcii stromčeka sa dajú tvarovať do požadovaného tvaru. Stromček je teda už z časti vyzdobený a napokon už stačí dozdobiť ho obľúbenými ozdobami. Stromček sa skladá z dvoch častí a je dodávaný s pevným stojanom. Celková výška stromčeka je 150 cm. Dajte zbohom neporiadku a starostiam kam so stromčekom z prírody, tento krásny vianočný stromček Christee 1 jednoducho každé Vianoce vyberiete a rozložíte a potom znova odložíte. Vaše ozdoby sa na ňom budú nádherne vynímať a jeho krása očarí každého koledníka, ktorý k Vám zavíta počas najkrajších sviatkov v roku.

Parametre
Šírka70/90 cm
Hĺbka70/90 cm
Výška150 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.075 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEChristee 1
ŠÍRKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA OD - DO (CM)70 - 90
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAzelená / biela
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLkov / polyetylén / PVC
DRUH PLASTUPE (polyetylén)
VÝHODY PRODUKTUdodávané so stojanom
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEumelý sneh, šišky, 2D/3D ihličie do 2.5 cm
Zobraziť ďalšie parametre
Vianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 150 cm - zelená / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty