Nachádzate sa tu

Vysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracit

39 x 39 x 70.8 cm
30.00s DPH
25.00 € bez DPH
Varianty:
Vysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - sivý kameňVysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - moccaVysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - bielaVysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracit
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 19.06.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Vysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracit

Túžite po tom, aby Vaše kvetiny krásne rástli, boli zdravé, prípadne aby krásne rozkvitli a robili Vám radosť? V tom prípade im zabezpečte dostatok priestoru v podobe vysokého plastového kvetináča DPSP400 39 cm vo farbe antracit, dostatok živín a závlahy a kvety Vám to s radosťou oplatia. Na výrobu tohto jedinečného kúsku, so vzorom nápadne pripomínajúcim robustný keramický kvetináč, bol použitý kvalitný plast, odolný voči nepriaznivým vplyvom počasia, ktorý sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Súčasťou balenia je vkladka s rúčkami, ktorá zníži množstvo potrebnej zeminy a uľahčí manipuláciu. Rozmery tohto okrúhleho kvetináča sú (ŠxHxV): 39x39x70,8 cm a jeho objem je 45 litrov, objem vkladky 18 litrov.
Parametre
Šírka39 cm
Hĺbka39 cm
Výška70.8 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.91 kg
VNÚTORNÝ OBJEM45 l
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.1077 m3
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDPSP400
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Vysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracitVysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracitVysoký plastový kvetináč DPSP400 39 cm - antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty