Záhradný gril MIR-249 - čierna

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
104 x 58 x 115 cm
Záhradný gril MIR-249 je kombináciou grilu a malej udiarne. Gril je dostatočne veľký na to aby zabezpečil jedlo aj pre väčšiu skupinu ľudí, alebo rodinnú oslavu. Hlavná komora je vybavená veľkým roštom z dvoch častí o dĺžke 54 cm a šírke 30 cm. Vďaka rozdeleniu na 2 časti a úchytom nie je vytiahnutie roštu, hoci aj za účelom doloženia uhlia, najmenším problémom. Nižšie je umiestnený rošt na uhlie pre jednoduchšie zapaľovanie. Pre lepšie používanie je gril vybavený dvomi poličkami, hornej drevenej s rozmermi 61 x 20 cm a dolnej oceľovej s rozmermi 54 x 33 cm. Gril má dve funkcie – grilovanie a udenie, reguláciu teploty vo vnútri prostredníctvom okienka, veľkú hlavnú komoru 62 x 30 cm, dvojčasťový rošt na mäso s rozmermi 54 x 30 cm, silnú konštrukciu a kolieska pre jednoduché premiesťňovanie a dve poličky (hornú a dolnú).
Šírka104 cm
Hĺbka58 cm
Výška115 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA15.9 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.102 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMIR-249
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)čierna
MATERIÁL (SLOVNE)kov / drevo / plast
VÝHODY PRODUKTUudiareň, regulácia teploty
KOLIESKAáno
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEkolieska
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Majo
17.03.2017
5
jedna gril párty je za nami, úspešne dopadla vďaka grilu 249, je fakt super, max. spokojnosť
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru
Možnosť dokúpiť: 
Grilovacie náradie AE165 - čierna / červená
Grilovacie náradie AE165 - čierna / červená
Grilovacie náradie AE165 je 3-dielna súprava na grilovanie. Sada obsahuje zásteru, rukavice a 3 ks kovového náradia s drevenými úchytmi. Všetko je uložené v obale, ktorý sa po rozbalení premení na praktickú zásteru na...
➤ Nedostupné
Grilovacie náradie AE182 - drevo / chróm
Grilovacie náradie AE182 - drevo / chróm
Grilovacie náradie AE182 je 3-dielna súprava na grilovanie. Sada náradia s drevenými úchytmi obsahuje grilovaciu vidlicu, lopatku a kliešte na otáčanie mäsa.
➤ Skladom
Množstvo:
Cena: 3.00 € / ks

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka