Záhradný slnečník Sunflower - červené pásy

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
300 x 300 x 250 cm
Záhradný hliníkový slnečník SUNFLOWER má priemer 3 m, výškou 2,5 m, hrúbkou konštrukcie 10 x 18 mm a krížovou základňou. Jednoduché otváranie a zatváranie slnečníka zabezpečuje praktická kľuka. Materiál je polyester 180 g/m2 s ventiláciou. Farba slnečníka je červené pásy, ale je možnosť výberu aj z iných farebných prevedení. Slnečník je naklápací.
Šírka300 cm
Hĺbka300 cm
Výška250 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA13 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.007 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESunflower
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)červené pásy
MATERIÁL (SLOVNE)hliník / látka
DRUH LÁTKYpolyester
VÝHODY PRODUKTUfunkcia naklápania
FUNKCIA POLOHOVANIAáno
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEso základňou
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Majda
03.03.2016
5
Odporúčam
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka