Zrkadlo na stenu Nemo - jelša

27.00
Bez DPH: 22.50
➤ Nie je skladom
Značka:
MEBLOCROSS
Doručenie:
do piatka 12.07.2019 máte doma
Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
44/64 x 2 x 44/64 cm
Varianty:
Zrkadlo na stenu Nemo - jelšaZrkadlo na stenu Nemo - sonoma svetláZrkadlo na stenu Nemo - slivka
Množstvo:
Závesné zrkadlo NEMO s tenkým obvodovým rámom je v prevedení jelša, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.
Šírka44/64 cm
Hĺbka2 cm
Výška44/64 cm
TYPOVÉ OZNAČENIENemo
ŠÍRKA OD - DO (CM)44 - 64
VÝŠKA OD - DO (CM)44 - 64
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)jelša
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka