Bavlnené plachty do oválnej rastúcej postieľky 7v1 Niko - biela
Bavlnené plachty do oválnej rastúcej postieľky 7v1 Niko - biela
Bavlnené plachty v bielej farbe sú navrhnuté špeciálne pre oválnu rastúcu postieľku 7v1 NIKO. Vďaka všitej gumičke sa dokonale prispôsobia tvaru oválneho matraca a pevne na ňom držia. Vyrobené sú zo 100 % hladkej bavlny, ktorá má certifikát Oeko-Tex Standard 100, čo zaručuje bezpečnosť a vysokú kvalitu materiálu. Bavlna je mäkká, príjemná na dotyk a veľmi dobre dýcha, takže poskytuje ideálne podmienky pre pohodlný spánok dieťaťa. Medzi jej výhody patrí ľahká údržba, priedušnosť a prirodzená ľahkosť. V balení sa nachádzajú dve plachty – jedna pre menší oválny matrac s priemerom 73 cm a druhá pre väčší matrac s rozmermi 123x73 cm. Pred prvým použitím sa odporúča plachty vyprať. Starostlivosť je jednoduchá: prať je vhodné pri teplote do 30 °C, avšak plachty nie sú určené do bubnovej sušičky. Súprava s hmotnosťou 0,6 kg je ideálnym doplnkom k postieľke 7v1 NIKO a obsahuje dva kusy – jednu plachtu pre väčší a jednu pre menší matrac, čo zabezpečí praktické využitie v každej fáze rastu postieľky.
| Šírka | 73 cm |
| Hĺbka | 73 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 0.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0047 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Niko |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | bavlna |
| VÝHODY PRODUKTU | s gumičkou, set 2 ks |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

