Vítame Vás v našom internetovom obchode s nábytkom a vybavením do domácnosti "nabbi".

Za dlhé roky našej práce sme nadobudli veľké množstvo skúseností, ktoré denne úročíme s cieľom dopriať každému zákazníkovi možnosť zariadiť si svoj domov útulne, podľa aktuálnych trendov a zároveň za veľmi prijateľné ceny. Našou ideou vždy bolo, je a bude vytvoriť miesto, kde si každý nájde to, čo práve potrebuje – a to z pohodlia domova, rýchlo a jednoducho.
 

V čom sme výnimoční

V začiatkoch našej podnikateľskej činnosti sme sa aj vďaka našim medzinárodným obchodným vzťahom zaoberali výlučne dovozom a predajom sedacích súprav zo Západnej Európy s cieľom priniesť naším zákazníkom vysokú svetovú kvalitu za dostupné ceny, častokrát výrazne nižšie ako od lokálnych výrobcov.

Pohodlie domova však netvorí len sedacia súprava, preto sme sa postupne reagovali na požiadavky našich zákazníkov na predaj celej škály nábytku od rôznych európskych, ale aj slovenských dodávateľov. V súčasnosti si u nás môžete vybrať vysoko moderný, klasický či dokonca až rustikálny nábytok v drahšom aj lacnejšom prevedení. Nájdete u nás kompletné, ale aj modulárne zostavy s možnosťou ich vyskladania a nezabudli sme ani na záhradný či kancelársky nábytok.
 

Potrpíme si na kvalitu

Všetok predávaný sortiment spĺňa prísne západoeurópske normy kvality. Pri výbere tovaru kladieme dôraz na tri faktory: kvalitu, dizajn a funkčnosť. Zároveň disponujeme vlastnými skladmi, kde držíme veľkú časť nášho sortimentu a v ktorých neustále dopĺňame zásoby tovaru s cieľom uspokojovať potreby našich zákazníkov okamžite po prijatí objednávky. Aby bol proces objednávania tovaru pre Vás čo najpohodlnejší, disponujeme zároveň aj vlastnými dopravnými prostriedkami a spolupracujeme s poprednými zasielateľskými spoločnosťami na Slovensku. Výrobok, ktorý si u nás vyberiete, si môžete v pokoji vyskúšať. Lehotu na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu sme predĺžili až na 30 dní miesto zákonom stanovených štrnásť.

V blízkej budúcnosti je naším cieľom zaradiť sa medzi najvýznamnejších predajcom nábytku a interiérového vybavenia na území Slovenskej republiky. Našou snahou je tiež neustále sa zlepšovať, posúvať vpred služby, ktoré ponúkame a nezaspať na vavrínoch. Sme preto vďační za každú spätnú väzbu a konštruktívnu kritiku. Komunikácia so zákazníkmi je pre nás na prvom mieste – aby sme Vám mohli vyjsť čo najviac v ústrety, potrebujeme poznať vašu predstavu a požiadavky. Chceme totiž, aby cesta k Vášmu vysnívanému domovu bola čo najpríjemnejšia a čo najkratšia.

Nezáleží či ste zvyknutý nakupovať cez internet, alebo sa pripravujete na Váš prvý nákup. Buďte bez obáv, zaručíme Vám spokojnosť. "nabbi" znamená pohodlie, rýchlosť, šetrenie Vášho času a peňazí.

Veľa radosti pri vyberaní a užívaní nášho nábytku Vám praje tím internetového obchodu "nabbi".