Zákazník má možnosť prevzatia tovaru formou:

 1. osobného odberu
 2. dodaním tovaru na adresu zákazníka
 1. Osobný odber

Jednou z možností dodania tovaru je aj jeho vyzdvihnutie na našej prevádzke v meste Tvrdošín. Postačí, keď vo Vašej objednávke zvolíte možnosť „Osobný odber“. Je na Vás či Vašu objednávku uhradíte dopredu (bankovým prevodom, platobnou kartou), alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru. Formu platby si zvolíte pri vypĺňaní údajov k Vašej objednávke.

O termíne, kedy bude Vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie Vás budeme informovať e-mailom, alebo telefonicky.

Adresa pre osobný odber:
Závodná 961
027 43  Nižná
Tel: 02 2092 4663
E-mail: info [at] nabbi.sk

 1. Dodanie tovaru na adresu zákazníka

Pre doručovanie objednávok využíva naša spoločnosť predovšetkým služby doručovateľských spoločností. Zákazník je po odoslaní tovaru informovaný, ktorou doručovateľskou spoločnosťou mu bude jeho objednávka doručená.

Výber doručovateľskej spoločnosti závisí od druhu prepravovaného tovaru, jeho hmotnosti a rozmerov.

V prípade doručenia našou vlastnou dopravou (naším kuriérom) budete kontaktovaný telefonicky jeden deň vopred, kedy dostanete predbežnú informáciu o čase vykládky tovaru. Následne Vás kontaktuje šofér tesne pred doručením.

 1. Termín doručenia tovaru

Približný termín doručenia tovaru máte možnosť vidieť v detaile produktu, v našom internetovom obchode. Presný termín doručenia tovaru Vám však vieme oznámiť až pred expedíciou tovaru, kedy jeho doručenie prebieha štandardne do 24 hodín, v prípade zdržania do 48 hodín, od jeho odoslania z našej prevádzky.

O odoslaní tovaru našich zákazníkov informujeme telefonicky, alebo e-mailovou notifikáciou spolu s inštrukciami k prevzatiu zásielky od doručovateľa.

Doručovanie tovaru prebieha v pracovné dni obvykle v čase 8:00 – 16:00. Doručovateľ  Vás bude pred doručením kontaktovať. Ak Vám termín doručenia nevyhovuje, môžete si s doručovateľom dohodnúť iný termín doručenia (platí iba v prípade doručenia doručovateľskou spoločnosťou).

Väčšina doručovateľských spoločností, s ktorými spolupracujeme umožňuje doručenie zásielky aj na jednom zo svojich „parcelshopov“ s následným vyzdvihnutím. Rovnako existuje možnosť vyzdvihnutia zásielky aj na depe doručovateľskej spoločnosti. Obidve možnosti sú však časovo ohraničené a závisia od podmienok doručovateľskej spoločnosti, ktorou Vám je zásielka doručovaná.

 1. Doprava tovaru (cenník):

 • 3,9€ za doručenie tovaru najmenších rozmerov, resp. s najnižšou váhou
 • 4,9€ za doručenie tovaru menších rozmerov, resp. s nižšou váhou
 • 7,9€ za doručenie tovaru stredných rozmerov, resp. so strednou váhou
 • 9,9€ za doručenie tovaru väčších rozmerov, resp. s vyššou váhou
 • v prípade platby na dobierku je hodnota príplatku za takúto formu platby 1€

V prípade objednávky pozostávajúcej z viacerých položiek tovaru sa cena dopravy celej objednávky rovna cene dopravy položky s najvyšším poplatkom za dopravu.