Zákazník má možnosť prevzatia tovaru formou:

 1. osobného odberu
 2. dodaním tovaru na adresu zákazníka
 1. Osobný odber

Jednou z možností dodania tovaru je aj jeho vyzdvihnutie na našej prevádzke v meste Tvrdošín. Postačí, keď vo Vašej objednávke zvolíte možnosť „Osobný odber“. Je na Vás či Vašu objednávku uhradíte dopredu (bankovým prevodom, platobnou kartou), alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru. Formu platby si zvolíte pri vypĺňaní údajov k Vašej objednávke.

O termíne, kedy bude Vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie Vás budeme informovať e-mailom, alebo telefonicky.

Adresa pre osobný odber:
Vojtaššákova 839
027 44  Tvrdošín
Tel: 0850 030 010
E-mail: info [at] nabbi.sk

 1. Dodanie tovaru na adresu zákazníka

Pre doručovanie objednávok využíva naša spoločnosť predovšetkým služby doručovateľských spoločností. Zákazník je po odoslaní tovaru informovaný, ktorou doručovateľskou spoločnosťou mu bude jeho objednávka doručená.

Výber doručovateľskej spoločnosti závisí od druhu prepravovaného tovaru, jeho hmotnosti a rozmerov.

V prípade doručenia našou vlastnou dopravou (naším kuriérom) budete kontaktovaný telefonicky jeden deň vopred, kedy dostanete predbežnú informáciu o čase vykládky tovaru. Následne Vás kontaktuje šofér tesne pred doručením.

 1. Termín doručenia tovaru​​​​​​​

Približný termín doručenia tovaru máte možnosť vidieť v detaile produktu, v našom internetovom obchode. Presný termín doručenia tovaru Vám však vieme oznámiť až pred expedíciou tovaru, kedy jeho doručenie prebieha štandardne do 24 hodín, v prípade zdržania do 48 hodín, od jeho odoslania z našej prevádzky.

O odoslaní tovaru našich zákazníkov informujeme telefonicky, alebo e-mailovou notifikáciou spolu s inštrukciami k prevzatiu zásielky od doručovateľa.

Doručovanie tovaru prebieha v pracovné dni obvykle v čase 8:00 – 16:00. Doručovateľ  Vás bude pred doručením kontaktovať. Ak Vám termín doručenia nevyhovuje, môžete si s doručovateľom dohodnúť iný termín doručenia (platí iba v prípade doručenia doručovateľskou spoločnosťou).

Väčšina doručovateľských spoločností, s ktorými spolupracujeme umožňuje doručenie zásielky aj na jednom zo svojich „parcelshopov“ s následným vyzdvihnutím. Rovnako existuje možnosť vyzdvihnutia zásielky aj na depe doručovateľskej spoločnosti. Obidve možnosti sú však časovo ohraničené a závisia od podmienok doručovateľskej spoločnosti, ktorou Vám je zásielka doručovaná.

 1. Doprava tovaru (cenník):

 • 3,5€ za doručenie tovaru najmenších rozmerov, resp. s najnižšou váhou
 • 5€ za doručenie tovaru menších rozmerov, resp. s nižšou váhou
 • 8€ za doručenie všetkého druhu tovaru okrem tovaru menších rozmerov, resp. s nižšou váhou, pohoviek a sedacích súprav
 • 10€ za doručenie pohovky (ak je súčasťou objednávky aj iný tovar, cena dopravy je max. 10€)
 • 15€ za doručenie sedacej súpravy (ak je súčasťou objednávky aj iný tovar, cena dopravy je max. 15€)
 • zdarma pri hodnote objednávky nad 500€ je doručenie tovaru zdarma
 • v prípade platby na dobierku je hodnota príplatku za takúto formu platby 1€