Dizajnové otočné kreslo Marlov - petrolejová (Velvet) / chróm
Dizajnové otočné kreslo Marlov - petrolejová (Velvet) / chróm
Prezentujeme Vám dizajnové otočné kreslo Marlov od renomovanej značky Kondela. Toto kreslo je ideálnym doplnkom do interiéru pre všetkých, ktorí hľadajú moderný a štýlový nábytok. S jeho tmavou, modrou farbou a petrolejovým prevedením poťahu Velvet prinesie do vášho domova jedinečnú atmosféru.
Vlastnosti a využitie
Kreslo Marlov je vyrobené z látky a chrómu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči oderu. Jeho maximálne zaťaženie je 120 kg. Kreslo sa dodáva v demonte, no jeho montáž je veľmi jednoduchá. Je určené na celoročné použitie v interiéri.
Pohodlie a údržba
Toto klasické kreslo ponúka pohodlné sedenie s výškou sedadla od 48 do 60 cm a hĺbkou sedadla 49 cm. Operadlo má výšku 60 cm, čo zabezpečuje maximálne pohodlie pri sedení. Kreslo nie je vybavené nastaviteľnými opierkami hlavy ani rúk a nedisponuje relaxačnou funkciou. Údržba kresla je jednoduchá - stačí ho utierať namokro.
Či už hľadáte lacné kreslá (fotelky) alebo preferujete dizajnový nábytok, toto otočné kreslo Marlov je skvelou voľbou. S jeho moderným vzhľadom a vysokou kvalitou značky Kondela prinesie do vášho domova eleganciu a štýl.
- Značka: Kondela
- Farebné prevedenie: modrá / petrolejová (Velvet) / chróm
- Výška sedadla: 48 - 60 cm
- Maximálne zaťaženie: 120 kg
- Výhody produktu: otočné
Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a doprajte si komfort, ktorý ponúka dizajnové otočné kreslo Marlov.
| Šírka | 69 cm |
| Hĺbka | 74.5 cm |
| Výška | 99/111 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3476 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marlov |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 99 - 111 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 48 - 60 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | modrá |
| FARBA | petrolejová (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























