Dizajnové otočné kreslo Olli New - hnedá látka / chróm
Dizajnové otočné kreslo Olli New - hnedá látka / chróm
Dizajnové otočné kreslo OLLI NEW je pohodlné kreslo s nastaviteľnou výškou sedenia. Konštrukcia je vyrobená z chrómu, sedacia časť je čalúnená hnedou látkou. Výšku sedenia možno nastaviť v rozmedzí 45-60 cm.
| Šírka | 72 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Výška | 110/125 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.37 m3 |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 14 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Olli New |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 110 - 125 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | hnedá / chrómová |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie, otočné |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty













