Grilovacie náradie AE165 - čierna / červená

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (D):
38 cm
Grilovacie náradie AE165 je 3-dielna súprava na grilovanie. Sada obsahuje zásteru, rukavice a 3 ks kovového náradia s drevenými úchytmi. Všetko je uložené v obale, ktorý sa po rozbalení premení na praktickú zásteru na krk. Zástera chráni odev pred zašpinením pri grilovaní. Zároveň sú v nej uložené grilovacie nástroje, ktoré sú tak pri grilovaní vždy poruke.
Dĺžka38 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.75 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.051 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAE165
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)čierna / červená
MATERIÁL (SLOVNE)kov / látka / drevo
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEobsahuje zásteru, rukavice a 3 ks náradia

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka